top of page

Aklınızdakileri Cevaplayalım

Bize sorun ya da iletişime geçin.

 • Kullandığınız malzemeleri tanımlar mısınız?
  Uluslararası bir çok sertifikaya sahip, 70 yıl kullanım ömrü sunan ahşap ürünler ile çalışıyoruz.
 • Nedir bu "Tiny House" evler?
  Tiny House evler, genellikle 20 metrekare veya daha az bir alana sahip, küçük ve kullanışlı evlerdir. Bu evler, yaşam alanınızı en aza indirerek daha az alan ve malzeme kullanımı ile daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı sunmayı hedefler.
 • Tiny House evlerin maliyeti nedir?
  Tiny House evlerin maliyeti, boyutuna, malzemelerine ve yapımcısına göre değişebilir. En uygun Nomad Tiny House evleri için bizimle iletişime geçin, maliyetlerini birlikte oluşturalım.
 • Tiny House evler ne kadar sürede yapılabilir?
  Tiny House evlerin yapım süresi, boyutuna, malzemelerine ve yapım yöntemine bağlı olarak değişebilir. Hazır yapılmış modeller anında teslim edilebilirken, kendiniz yapmak istiyorsanız, evinizi tamamlamak için birkaç aydan bir yıla kadar sürebilir.
 • Tiny House evler nasıl taşınır?
  Tiny House evler, taşınabilir bir temel üzerine inşa edilir ve genellikle bir kamyon veya römork yardımıyla taşınır. Yol hukuku tarafından belirlenen ağırlık sınırlarına uyulmalıdır.
 • Tiny House evlerde nasıl yaşanır?
  Tiny House evlerde yaşamak, kullanışlı olması ve ihtiyacınız olan her şeyi sığdırabilmek için düzenli olmayı gerektirir. Yaşam alanınızı yönetmek için pratik ve yerden tasarruf eden depolama çözümleri kullanmanız gerekir. Genellikle minimalizm ve basit yaşam tarzı benimsenir.
 • Tiny House evlerde hangi konforlar bulunur?
  Tiny House evlerde tam bir konfor seviyesi sağlamak için tasarlanmış modeller bulunabilir. Daha geniş pencereler ve doğal ışık, yüksek tavanlar, modern mutfaklar ve banyolar, rahat yataklar ve saklama alanları gibi çeşitli özellikler bulunabilir. Ancak, alan sınırlamaları nedeniyle, tüm konforlar için önceliklerinizi belirlemeniz gerekebilir.
 • Tiny House evler ne kadar dayanıklıdır?
  Tiny House evler, sağlam malzemeler ve kaliteli işçilikle inşa edildiğinde oldukça dayanıklı olabilir. Ancak, küçük evlerin kullanım alanları sınırlı olduğundan ve malzemelerinin sürekli olarak hareket edebilir olduğundan, evinizi düzenli olarak bakım ve onarım yaparak korumanız önemlidir.
 • Tiny House evlerin avantajları nelerdir?
  Tiny House evler, daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı sağlar ve daha az enerji, su ve diğer kaynakların kullanımını gerektirir. Ayrıca, daha küçük bir yaşam alanında yaşamak, maliyetleri düşürür ve basit bir yaşam tarzı benimsemeye teşvik eder.
 • Tiny House evleri nerede park edebilirim?
  Tiny House evler, birçok yerde park edilebilir, ancak bölgesel yapı yönetmelikleri ve mülkiyet zonlama kısıtlamaları göz önünde bulundurulmalıdır. Bazı bölgelerde, özellikle kentsel alanlarda, Tiny House evlerin park edilmesi yasaklanmıştır.
 • Tiny House evler hangi malzemelerden yapılabilir?
  Tiny House evler, çeşitli malzemelerden yapılabilir, ancak en yaygın olanları ahşap, çelik ve betondur. Biz, sürdürülebilirlik amaçlı, geri dönüştürülmüş malzemeler kullanmayı tercih ediyoruz fakat nihai sonucu Tiny Houselarınızı projelendirdikten sonra kararlaştırabiliriz.
 • Tiny House evler ne kadar enerji tüketir?
  Tiny House evler, daha küçük bir yaşam alanı ve sürdürülebilirlik odaklı tasarımı sayesinde, geleneksel evlere kıyasla daha az enerji tüketecektir.
Adsız tasarım (23).png

Yeni Evinizi Sadeleştirelim.

Minimal Alanlarınızı Planlayalım!

Modern inşaat yöntemlerimiz ve yenilikçi ürünlerimiz ile sağlıklı, çevreci, size ve dünyaya değer katan Tiny House'lar inşa ediyoruz.

 

Minimal alanlarınızı planlayarak yeni evinizi sadeleştiriyoruz.

Şimdi bizimle iletişime geçin, daha fazla bilgi alın.

bottom of page