top of page

Kendisi küçük, Avantajları BÜYÜK!

Tiny House'ların Avantajlarını Keşfedin


Küçük evler daha basit, daha sürdürülebilir ve daha esnek bir yaşama uygun benzersiz ve düşük bütçeli bir konut seçeneğidir.


Size ve çevrenizdekilere ilham kaynağı olacak bu küçük evlerin temel avantajlarını sıraladık.


Yenilikçi

Nomad Tiny House'lar alışılmış evlere göre yapım ve bakım açısından çok daha ekonomik ve materyal tüketimini azaltmak yolunda ideal çözümlerden biridir. Küçük evleriniz ömür boyu dayanıma ve yenilikçi bakış açısını sahiptir.


Özgür Ruhlu

Küçük evlerde yaşam tarzına eşlik eden minimalist yaşam felsefesi özgürlüğü benimsiyor. Tiny House evleri, birçoğumuz için küçük bir alanda yaşamaktan çok daha fazlası!


Modern

Uyguladığımız Ahşap yatay ve dikey çizgiler modernliği ön plana çıkarmakla birlikte sadeliğin şıklığını ve yapının modern tarzını tamamlıyor.


Kullanışlı

Küçük ancak daha kullanışlı bir yaşam alanı yaratmasıyla avantaj sağlayan bu çevreci ve ekonomik mobil evleri kullanışlı yaşam alanlarına dönüştürebilirsiniz. Üstelik farklı boyut ve şekilde inşa edilebilme özelliği ile genişletme alanlarına sahip olabilirsiniz.


%100 Doğal

Sertifikalı ürünler ile hayata geçirdiğimiz Nomad Tiny House'lar %100 Doğal Ahşaptan yapılmaktadır.​ Tercih edeceğiniz bu ürünler 50+ yıla kadar dayanım, kalite ve sürdürülebilirlik taşır.


Özellikleriyle dayanıklı, kaliteli, çevre dostu ve sertifikalı ahşap ürünler ile çalışıyoruz.


En az çevresel etki politikamızla beraber en dayanıklı ürünler ile Tiny House'lara hayat veriyoruz.


Şimdi Bize Ulaşın, Daha Detaylı Bilgi Alın.


Yorumlar


bottom of page