top of page

Ekibimiz, uzun yıllardır deneyimli inşaat mühendislerine, tutkulu marangozlara sahiptir.

Tutkulu olduğumuz şey #minimalyaşam Ekibimiz, daha basit bir yaşam, minimalizm, özgürlük, düşük yaşam maliyeti ve daha fazla boş zamana olan ortak inançla bir araya geldi.Ekip çalışmamız, her gün büyümemize ve insanların yüzlerinde mutluluk ve gülümseme sunmamıza yardımcı oluyor. Sürdürülebilir yaşam ve minimalist yaşam tarzları tutkusunu paylaşan, kendini işine adamış bireylerden oluşan bir grubuz. Ekibimiz, yenilikçi ve çevreye duyarlı küçük ev tasarımları oluşturmak için birlikte çalışan mimarlar, inşaatçılar, tasarımcılar ve sürdürülebilirlik uzmanlarından oluşur.


Amacımız, sürdürülebilir yaşamı teşvik etmek ve insanların yüksek bir yaşam standardını korurken yaşam alanlarını küçültmelerine yardımcı olmaktır. Yaşam alanımızı küçülterek karbon ayak izimizi azaltabileceğimize ve daha az maddi varlıkla daha tatmin edici bir hayat yaşayabileceğimize inanıyoruz.


İşimizle gurur duyuyoruz ve müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına göre tasarlanmış benzersiz, işlevsel ve estetik açıdan hoş küçük evler yaratmaya çalışıyoruz. Ekibimiz, inşaat süreci boyunca çevre dostu malzemeler kullanmaya ve sürdürülebilir bina uygulamalarını uygulamaya kararlıdır.


Sizinle çalışmaktan ve daha basit, daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı yaşama hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.
Comments


bottom of page